Okładki książek Dzikowska, Wygraj z cukrem, O rzeczach ważnych, W co wierzą Polacy?

Nowości Wydawnictwa Znak – literatura faktu

O rzeczach ważnych abp Grzegorza Rysia to zbiór kazań z lat 2017–2019, w których porusza wiele trudnych, a przecież jakże ważnych dla wierzących kwestii. Czy Kościół w Polsce utracił swoją wiarygodność? Jak zachować wiarę w czasach zgorszenia? Co robić wobec rosnącej agresji w życiu publicznym?
Każde kazanie zostało opatrzone hasłem przewodnim. Stanowią je tak ważne w naszym życiu pojęcia jak: dialog, patriotyzm, wolność, wspólnota, miłosierdzie. I wiele innych – warto sięgnąć po tę pozycję.

Książkę można zamówić (sprawdzić jej dostępność) tutaj

Dzikowska. Pierwsza biografia legendarnej podróżniczki Romana Warszewskiego jest opowieścią o niezwykłej kobiecie i jej życiu pełnym pasji i wyzwań. Odkrywa przed Czytelnikiem nieznane dotąd fakty i pozwala zrozumieć fenomen podróżniczki, która wędrowała nie tylko z Tonym Halikiem, ale i czasem samotnie, docierała do miejsc niebezpiecznych, odkrywała nieznane.

Książkę można zamówić (sprawdzić jej dostępność) tutaj

Tomasz Kwaśniewski w książce W co wierzą Polacy? Śledztwo w sprawie wróżek, jasnowidzów, szeptuch… próbuje odpowiedzieć na pytanie: jak to możliwe, że w nowoczesnym kraju ludzie korzystają z usług wróżek, wierzą jasnowidzom, leczą u szeptuch i czytają horoskopy?
Reporter nagrodzony statuetką Grand Press próbując opisać ten fenomen poddał się rytuałom magicznym, uczestniczył w sabatach i poszukiwaniach duchów.

Książkę można zamówić (sprawdzić jej dostępność) tutaj

I wreszcie Lars-Erik Litsfeldt, Patrik Olsson Wygraj z cukrem! Rewolucyjna metoda na zachowanie zdrowia, utrzymanie prawidłowej wagi ciała i odpowiedniego poziomu cukru we krwi. Autorzy są diabetykami, którzy podjęli walkę z chorobą za pomocą diety. Po przetestowaniu różnych terapii, odkryli, że w walce z chorobą doskonałe rezultaty daje dieta LCHF (mało węglowodanów, dużo tłuszczy), wprowadzenie do codziennego jadłospisu kiszonej kapusty i fasoli, a także specjalny trening na siłowni. Biorąc pod uwagę fakt, jak wielu ludzi choruje (lub zapadnie w przyszłości) na cukrzycę – warto zapoznać się z ich doświadczeniami.

Książkę można zamówić (sprawdzić jej dostępność) tutaj

Skip to content