Empik Go – ebooki, audiobooki i podcasty

Empik Go umożliwia dostęp do ponad 90 000 ebooków, audiobooków i podcastów o różnorodnej tematyce, w tym produkcji oryginalnych Empik.  Wśród oferowanych publikacji znajduje się również unikatowa na polskim rynku książek elektronicznych kolekcja ekomiksów. Korzystając z platformy otrzymujesz odtwarzacz audiobooków i czytnik ebooków w jednym. Można korzystać także w trybie offline oraz słuchać w autach wyposażonych w Apple Car Play, Android Auto lub Bluetooth.

Nasza biblioteka dysponuje trzydziestodniowymi kodami dostępu do tej platformy. Kod można uzyskać wypełniając formularz. Liczba kodów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy od pierwszego dnia danego miesiąca. Maile wysłane przed podanym terminem nie są brane pod uwagę. Brak odpowiedzi jest równoznaczny z brakiem dostępności kodu.

Kody wydawane są czytelnikom, którzy posiadają ważne konto w bibliotece. Czytelnik może otrzymać tylko jeden kod w miesiącu. Uwaga! Nie można otrzymać kodu jednocześnie do platformy Legimi i Empik Go – należy dokonać wyboru, z której z nich chce się skorzystać.
Zgodnie z regulaminem platformy z Empik Go mogą korzystać tylko osoby pełnoletnie.

Przypominamy, że jeden kod uprawnia do korzystania z zasobu jednocześnie na dwóch różnych urządzeniach. Czytnik Kindle jest liczony jako trzecie urządzenie.

Po otrzymaniu kodu:

  1. Wejdź na stronę www.empik.com/go/biblioteki/kod

2. Wpisz kod, który otrzymałeś z biblioteki.  Aktywacja  kodu musi nastąpić w miesiącu w którym pobrałeś kod z biblioteki.

3. Zaloguj się lub zarejestruj w Empik. Uwaga! Należy zapoznać się z regulaminem usługi na stronie www.empik.com/regulamin

4. Pobierz bezpłatną aplikację Empik Go (maksymalnie na 2 urządzenia)

5. Czytaj i słuchaj przez 30 dni od momentu aktywacji kodu

Jeśli potrzebujesz pomocy technicznej zadzwoń lub  napisz: Centrum Wsparcia Klienta tel: +48224627250, e-mail: empikgo@empik.com

Skip to content